επικαιροτητα
Γ' Εθνική:Το πρόγραμμα και η διαιτησία της 13ης αγωνιστικής και 12ης αγωνιστικής(εξ αναβολής 1ου ομίλου)
Γ' Εθνική:Το πρόγραμμα και η διαιτησία της 13ης αγ......
Β' Εθνική:Το πρόγραμμα και η διαιτησία της 14ης αγωνιστικής
Β' Εθνική:Το πρόγραμμα και η διαιτησία της 14ης αγ......
Α' εθνική:Το πρόγραμμα και η διαιτησία της 21ης αγωνιστικής
Α' εθνική:Το πρόγραμμα και η διαιτησία της 21ης αγ......
Συνάντηση με την Σουηδική ομοσπονδία είχαν οι Νέες Δραπετσώνας
Συνάντηση με την Σουηδική ομοσπονδία είχαν οι Νέες......

Σάββατο 9 Φεβρουαρίου 2019

Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας- Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών 30-19

Φίλιππος Βέροιας- Honda Πανόραμα 21-25

ΟΦΝ Ιωνίας- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης 39-12

ΠΑΟΚ Mateco- Βέροια 2017 37-18

 

Κυριακή 10 Φεβρουαρίου 2019

ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΓΑΣ Καματερού 33-25

 

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ- HONDA ΠΑΝΟΡΑΜΑ 21-25

Τα πεντάλεπτα: 2-5, 6-5, 7-7, 7-10, 7-11, 10-13 (ημχ.), 11-15, 13-17, 17-19, 18-20, 20-21, 21-25

ΦΙΛΙΠΠΟΣ (Τσικίνας): Νάτσο 2, Κατσικαρώνη, Εμμανουηλίδου 6, Καραμήτσου, Γιαννοπούλου 4, Καραχαρίση 4, Θεοδοσοπούλου, Σπυριδοπούλου, Ζουμπουλίδου, Γεωργιάδου 1, Γαβριηλίδου, Θεοδοσοπούλου, Νούσια, Λούρη.

ΠΑΝΟΡΑΜΑ (Χριστοδουλίδης): Καβαζοπούλου, Νταντίρα, Χαριτάκη, Αργυροπούλου 5, Ιωαννίδου 1, Χριστοδουλίδου, Καραβέλη 4, Αναστασιάδου, Αμανατίδου 4, Μεντεσίδου 4, Κυρικλίδου 6, Τσερέπη, Σεβδίλη, Αλυγιζάκη, Χαρσανίδου, Κουλούρη.

Διαιτητές: Μπουγιάκας- Καζαντζίδης, Δίλεπτα: 2-3, Πέναλτι: 3/3-2/2

 

ΟΦΝ ΙΩΝΙΑΣ- ΚΥΚΛΩΠΕΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 39-12

Τα πεντάλεπτα: 3-0, 7-0, 11-1, 14-1, 17-2, 20-4 (ημχ.), 25-6, 28-6, 32-8, 35-9, 39-11, 39-12

ΟΦΝΙ (Ναϊσίδου- Σαμαράς): Κεπεσίδου, Μανιά 5, Φράγκου 2, Παπανικολάου 1, Κερλίδη 2, Καρέλα 3, Μακρή, Ντιμτσούδη 1, Αγγελοπούλου 2, Χρυσή 4, Καραμάνου 4, Γκουζούλη, Άντριτσουκ 4, Κόβιτς 1, Χρονοπούλου 7, Χαριτίδη.

ΚΥΚΛΩΠΕΣ (Χαραλαμπίδης): Σολακούδη 3, Σμαρλαμάκη 3, Δημητριάδου, Λαμπίδη 1, Νικόλοβα 1, Βαρσάμη Σ., Παρασκάκη 1, Σαββαλάκη Α., Χωρινού 2, Μπαλασούδη, Καλαϊτζή, Βαρσάμη Μ., Σαββαλάκη Δ. 1

. Διαιτητές: Παπαματθαίου- Χρηστίδη, Δίλεπτα: 2-1, Πέναλτι: 3/4-2/3

 

ΦΕΤΑ ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 30-19

Τα πεντάλεπτα: 3-1, 4-2, 6-4, 9-5, 10-6, 13-7 (ημχ) 14-9, 18-9, 22-12, 25-15, 26-18, 30-19

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ (Γκόλια): Μάμαλη, Μπαλάφα 7, Σκουτέλα, Καλοϊδή, Σκάρα 1, Νούλα 2, Μούρνου 2, Σαΐντοβα 1, Κολτούκη, Καναρα, Ανδρίτσου 6, Πέτροβιτς 7, Κουρέλη, Τσαουσίδου 1, Κώστα, Μάστακα 2.

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (Ταρινίδης): Πυριτίδου, Ζιάκα, Ρούμελη, Παυλίδου, Πάυλου 2, Ανδρίτσου, Μαντζίρη, Βασιελιάδου 5, Παπαδοπούλου, Πέγιου, Τρελοπούλου, Ζιάκα Ε. 1, Πλιόγκα 3, Αναστασίου 7, Τομίδου 2, Λαζαρίδου 3, Παρασκευαϊδου.

Διαιτητές: Τσάκωνας – Φωκίτης . Δίλεπτα: 4-6. Πέναλτι: 6/7 – 2/3


ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ- ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 33-25

Τα πεντάλεπτα: 3-2, 7-2, 8-5, 10-6, 12-7, 13-10 (ημχ), 15-12, 19-15, 22-17, 25-20, 29-22, 33-25

ΑΕΣΧ Πυλαίας (Σκανδάλης): Ποιμενίδου 11, Κουκμίση 6, Βράμπα 1, Ανδρεανίδου, Παραστατίδου, Τσομπανίδου 6, Κοπανέλου, Μάκουλη, Καγγελάρη, Δημητρακοπούλου, Σουμτάκη, Αθανασοπούλου 5, Σελεμίδου 3, Κούπα, Πετρίδου, Στεφανίδου 1.

ΓΑΣ Καματερού (Σκόδριανός): Τσικνάκη, Παπαδοπούλου, Μ. Βασιλείου, Δαμάσκου, Λιβάρδα 1, Ζένελι 6, Χριστοπούλου 2, Αλιφιέρη 2, Βασιλοπούλου, Τσιούλου 1, Αν. Βασιλείου 11, Χριστοδούλου 1, Σπυροπούλου 1, Ψαρρή.

Διαιτητές: Σαπανίδης – Ηλιάδης. Δίλεπτα: 1-4. Πέναλτι: 5/7 – 4/6

10/2/2019 7:19:00 μμ